Wintino bonus powitalny: 125% do 3 996 zł + 250 DS

Wintino bonus powitalny: 125% do 3 996 zł + 250 DS

Wintino bonus powitalny to 125% do 3 996 zł i 250 darmowych spinów za pierwszą wpłatę od 90 zł, z obrotem 35x w 10 dni. W Wintino ofert powitalnych mamy cztery: dwie kasynowe i dwie sportowe. Kolejne promocje po starcie opisuje strona Wintino cashback i reload.

  • min. 90 zł
  • obrót 35x
  • 10 dni
  • maks. zakład 450 zł
Odbierz bonus
Na tej stronie
  1. Wintino bonus powitalny: warunki w tabeli
  2. Przykład: wpłata 400 zł krok po kroku
  3. Jak odebrać bonus w 3 krokach
  4. 250 darmowych spinów: 10 partii po 25
  5. Które gry liczą się do obrotu 35x
  6. Kiedy bonus przepada: 6 sytuacji
  7. Kod promocyjny: czy jest potrzebny
  8. Wintino krypto kasynowy bonus powitalny w USDT
  9. Pytania do Wintino

Wintino bonus powitalny: warunki w tabeli

Ofertę startową dostajesz raz, za pierwszą kwalifikującą się wpłatę. Pełne 3 996 zł daje depozyt 3 196,80 zł, bo 125% tej kwoty to dokładnie górny limit. Oferta nie ma daty końca, ale możemy ją zmienić. Spiny mają osobny obrót, 40x samych wygranych, i osobny limit wypłaty: 225 zł przy pakiecie do 50 spinów, 450 zł powyżej.

Bonus
125% do 3 996 zł
Darmowe spiny
250 DS (25 × 10 dni)
Min. wpłata
90 zł
Obrót bonusu
35x (depozyt + bonus)
Obrót wygranych z DS
40x (wygrane z darmowych spinów)
Czas na obrót
10 dni od aktywacji
Maks. zakład z bonusem
450 zł
Maks. wypłata z bonusu
10x kwoty bonusu
Maks. wypłata z DS
225 zł do 50 DS / 450 zł powyżej 50 DS
Wpłaty bez bonusu
Neteller, Skrill
Ważność oferty
bez terminu końca, operator może zmienić ofertę

Przykład: wpłata 400 zł krok po kroku

Wpłacasz 400 zł jedną z metod opisanych na stronie Wintino płatności, poza Skrill i Netellerem. Bonus 125% to 500 zł, więc na koncie masz 900 zł do gry.

Obrót liczymy od sumy depozytu i bonusu: 35 × 900 zł daje 31 500 zł zakładów, które musisz postawić w ciągu 10 dni od aktywacji. Przy zakładzie 4 zł na spin to 7 875 spinów, czyli około 788 dziennie.

Jeśli obrót się uda, z części bonusowej wypłacisz najwyżej 10 × 500 zł, czyli 5 000 zł. Spiny liczą się osobno: wygrane 40x, maksymalnie 450 zł.

Jak odebrać bonus w 3 krokach

Bonus powitalny nie włącza się sam: aktywujesz go ty, więc kolejność kroków ma znaczenie. Wybierz ofertę przy rejestracji albo później, wpłać co najmniej 90 zł i włącz bonus w „Moje bonusy”, zanim postawisz pierwszy zakład z tej wpłaty. Po pierwszym spinie za prawdziwe pieniądze jest już za późno.

  1. 1
    Pierwsza wpłataDoładuj konto kwotą min. 90 zł.
  2. 2
    AktywacjaW profilu otwórz „Moje bonusy” i aktywuj bonus oraz spiny.
  3. 3
    GraNajpierw obracasz prawdziwe środki, potem saldo bonusowe.

250 darmowych spinów: 10 partii po 25

250 darmowych spinów nie przychodzi naraz: dostajesz 10 partii po 25 sztuk, pierwszą od razu po wpłacie, kolejne co 24 godziny. Każdą partię odbierasz w ciągu doby, inaczej wygasa i nie wraca. Spiny ruszają dopiero po zakończeniu aktywnego bonusu, a wygrane z nich obracasz 40 razy. Limit wypłaty z wygranych to 225 zł, dopóki odebrałeś do 50 spinów, i 450 zł, gdy masz ich więcej.

PartiaSpinyKiedy
Dzień 125 DSod razu po wpłacie, do odebrania w 24 h
Dni 2–1025 DS / dzieńkolejna partia o tej samej godzinie, 24 h na odbiór
Razem250 DS10 partii, nieodebrana partia wygasa

Które gry liczą się do obrotu 35x

Do obrotu 35x pełne 100% wnoszą sloty, zdrapki i keno. W dziale Wintino Gry na żywo, podobnie jak w video pokerze i Plinko, zakład liczy się w 10%, a Crazy Time, Dream Catcher i Monopoly w 50%. Gry stołowe i karciane nie liczą się wcale.

Uważaj na crash: Chicken Road, Aviator i Mines mają wkład 0%. Slotów z jackpotem, Slingo i Bingo nie uruchomisz środkami bonusowymi. Kto obraca bonus przy ruletce na żywo, potrzebuje 315 000 zł zakładów zamiast 31 500 zł.

GryWkład w obrót
Sloty, zdrapki, keno100%
Gry na żywo10%
Gry stołowe i karciane0%
Video poker10%
Plinko10%
Crazy Time, Dream Catcher, Monopoly50%
Sloty z jackpotem, Slingo, Bingoniedostępne z bonusem

Wkład 0% mają m.in. Chicken Road, Aviator, Mines, Dead or Alive (pełna lista w sekcji 7 regulaminu).

Kiedy bonus przepada: 6 sytuacji

Bonus przepada w kilku sytuacjach, o których gracze dowiadują się zwykle za późno:

  • wniosek o wypłatę, złożony przed aktywacją albo po niej, anuluje bonus i wygrane z niego;
  • pierwszy zakład z wpłaty przed aktywacją zamyka drogę do bonusu z tej wpłaty;
  • wpłata przez Neteller lub Skrill bonusu nie daje;
  • zakład wyższy niż 450 zł z aktywnym bonusem łamie warunki;
  • po 10 dniach od aktywacji nieobrócony bonus wygasa;
  • bonusu nie połączysz z inną ofertą.

Kod promocyjny: czy jest potrzebny

Kodu promocyjnego do bonusu powitalnego nie publikujemy i nie jest potrzebny. Pole na kod w formularzu rejestracji możesz zostawić puste: ofertę wybierasz z listy czterech bonusów. Bonusu bez depozytu dziś nie mamy.

Kod promocyjny Wintino

Nie publikujemy kodu do bonusu powitalnego. Pole na kod przy rejestracji jest opcjonalne: bonus wybierasz z listy i aktywujesz w „Moje bonusy”.

Odbierz bonus

Wintino krypto kasynowy bonus powitalny w USDT

Wintino krypto kasynowy bonus powitalny to 200% do 3 000 USDT za wpłatę w kryptowalucie, z obrotem 40x depozytu i bonusu w 10 dni. Maksymalny zakład wynosi 114 USDT, czyli 450 zł. Minimalną wpłatę podajemy w dwóch wersjach: w krokach oferty 100 USDT, w regulaminie 88 USDT. Wpłać 100 USDT, a spełnisz obie.

OfertaBonusMin. wpłataObrót
Krypto bonus powitalny200% do 3 000 USDT88 USDT40x (depozyt + bonus)
Krypto cotygodniowy (pn–czw)60% do 1 000 USDT50 USDT30x
Krypto weekendowy75% do 750 USDT + 100 DS75 USDT30x

Kryptowaluty w ofercie: USDT, Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum, Ripple, USD Coin. W krokach oferty powitalnej podajemy 100 USDT, w jej regulaminie 88 USDT.

Bonus powitalny 125% + 250 DS czeka na pierwszą wpłatęOdbierz bonus

Pytania do Wintino

Czy do bonusu Wintino potrzebny jest kod?

Nie. Bonus wybierasz z listy przy rejestracji lub przy pierwszej wpłacie, a pole na kod jest opcjonalne. Publicznego kodu do oferty powitalnej nie mamy, więc nie szukaj go na innych stronach.

Ile wynosi obrót bonusu powitalnego?

35 razy suma depozytu i bonusu w 10 dni od aktywacji. Przy wpłacie 90 zł bonus wynosi 112,50 zł, a obrót 7 087,50 zł. Wygrane z darmowych spinów obracasz osobno, 40 razy.

Kiedy przychodzą darmowe spiny?

Pierwsza partia 25 spinów trafia na konto zaraz po kwalifikującej się wpłacie, kolejne co 24 godziny przez 10 dni. Każdą partię odbierasz w ciągu doby, bo nieodebrana wygasa.

Czy wpłata Skrill lub Neteller daje bonus?

Nie, wpłaty przez Neteller i Skrill nie kwalifikują się do bonusu powitalnego. Wybierz kartę, Mifinity albo kryptowalutę i aktywuj bonus przed pierwszym zakładem z tej wpłaty.

Czy Wintino ma bonus bez depozytu?

Bonusu bez depozytu nie ma dziś w naszych promocjach. Regulamin opisuje tylko ogólne zasady takich ofert na wypadek, gdyby się pojawiły. Na start zostaje bonus powitalny za pierwszą wpłatę.

Czy bonus powitalny mogę odebrać później?

Tak. Przy rejestracji możesz pominąć wybór bonusu i odebrać ofertę powitalną później, przy pierwszej kwalifikującej się wpłacie. Warunek jest jeden: aktywuj go, zanim postawisz pierwszy zakład z tej wpłaty.

125% + 250 DSOdbierz bonus